By Hotel*** Best Inn
www.bestin.pl
Infolinia 24/7
PolskiAngielski
+48 695 777 327
Strona główna » Tabela alergenów

Tabela alergenów

Pomimo że nasze potrawy to świeże warzywa, starannie wyselekcjonowane mięso oraz przyprawy ze sprawdzonego źródła, mamy świadomość, że ludzki organizm bywa kapryśny i nie każdy jest w stanie odpowiednio reagować na wszystkie produkty spożywcze. To właśnie dlatego przyszykowaliśmy dla klientów skrupulatną rozpiskę wszystkich potraw z naszego menu. Niezależnie od tego, czy nie przyswajasz niektórych składników ze względów zdrowotnych, przestrzegasz ściśle określonej diety, czy może starasz się odżywiać w zdrowy sposób – ze szczegółową rozpiską możesz z łatwością sprawdzić zawartość Twojego posiłku i w efekcie skomponować odpowiednie dla siebie zamówienie.

Przedstawione informacje o alergenach zostały sporządzone według wiedzy Hotel Best Inn*** Restauracja.

Informacje te dotyczą produktów standardowych, niebędących produktami o charakterze promocyjnym, ani sezonowym. Informacje tu zawarte odpowiadają stanowi rzeczy na dzień oddania do druku 14.03.2020r.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail