By Hotel*** Best Inn
www.bestin.pl
Infolinia 24/7
PolskiAngielski
+48 695 777 327
Strona główna » Polityka prywatności

Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych jest Hotel Best Inn*** Restauracja z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Łochowska 69; KRS 0000011218; tel. 695 777 327.

Administrator danych osobowych przetwarzając dane nie podejmuje automatycznych decyzji oraz nie prowadzi procesu profilowania klientów w myśl ustawy RODO.

Pobieramy niezbędną ilość danych od Ciebie i przetwarzamy dane w celu realizacji zamówienia oraz w celu marketingowym. W tym celu pobieramy od Ciebie dwie zgody. Pierwsza zgoda jest niezbędna abyśmy mogli zrealizować zamówienie i utrzymywać konto stałego klienta, druga zgoda jest po to abyśmy mogli wysyłać Tobie kody promocyjne i materiały reklamowe.

Zgoda na przetwarzanie w celu realizacji zamówienia

Oświadczam, iż zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel Best Inn*** Restauracja z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Łochowska 69; KRS 0000011218, NIP: 9531122657, REGON: 091318731, w celu realizacji zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawa przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługa informatyczna administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zgoda na przetwarzanie w celu marketingowym

Oświadczam, iż mam ukończone 16 lat oraz zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel Best Inn*** Restauracja z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Łochowska 69; KRS 0000011218, NIP: 9531122657, REGON: 091318731, w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawa przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługa informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo zadania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zgadzając się na przetwarzanie danych w celu marketingowym, wyrażasz zgodę na otrzymywanie kodów promocyjnych droga SMS, e-mail (ulotka internetowa). Dane, jakich używamy pochodzą z konta stałego klienta. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili, jak również możesz zezwolić nam na tylko jeden z wybranych kanałów dystrybucji kontaktując się z Administratorem danych osobowych: recepcja@bestin.pl


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail